Sukcesy przedszkolaków

??Kochane Przedszkolaki!!! Nadszedł wyczekiwany czas! Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego “Jak wygląda muzyka”! Z blisko 1000 nadesłanych prac, Jury wybrało 160, które zostały umieszczone w galerii internetowej www.fabryka-sztuki.com.pl w tym prace plastyczne z Naszego Przedszkola Dziękujemy za udział w konkursie. Autorzy prac otrzymują dyplom do głównego organizatora konkursu: Fundacja Fabryka Sztuki w Poznaniu. Gratulujemy! ??

Wyróżnienie w Ogólnopolskim XVII Konkursie Plastycznym pt. „Skrzydlaci Przyjaciele”

Mikołaj Śliwa przedszkolak z grupy „Tęczowe Misie” otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim XVII Konkursie Plastycznym pt. „Skrzydlaci Przyjaciele”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 64, pn. „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku.
Na ręce Pani Dyrektor przysłano dyplom i nagrody dla Mikołaja, które zostały mu przekazane w obecności wszystkich uczniów przedszkola. Chłopiec nie krył zadowolenia z otrzymanego upominku. Z dumą przyjął gratulacje z ust Pani Dyrektor, nauczycielek oraz swoich rówieśników.

Podziękowania wręczone

Pani dyrektor wręczyła dyplomy – podziękowanie przedszkolakom, którzy brali udział w konkursie pt. „Wiosna, wiosna jest radosna”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 124 w Łodzi, a byli to: Zofia Dudek (gr. Tęczowe Promyki), Karol Szymkiewicz (gr. Tęczowe Misie), Antoni Krasowski (gr. Tęczowe Nutki).
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do aktywnego udziału w podobnych akcjach.

Dzieci z Przedszkola w Smykowie z nagrodą w Międzyszkolnym Konkursie Jasełek i Przedstawień Wigilijnych w Kielcach1 lutego 2019r przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Konkursie Jasełek i Przedstawień Wigilijnych w Katolickiej Szkole im. Św Stanisława Kostki w Kielcach. Mali aktorzy zaprezentowali jasełka pn. „Raduje się Jezus, raduje się z nami, raduje się ze wszystkimi przedszkolakami”. Prezentacja jury spodobała się , gdyż nagrodziła młode talenty zaszczytnym III miejscem. Ponadto, Gabrysia Jarek zachwyciła wszystkich odwagą sceniczną i piękną prezentacją swojej roli za co otrzymała nagrodę indywidualną. Po występie rodzice z dziećmi i opiekunami udali się na rekreacyjne wojaże do bawialni. Szczęśliwi, zmęczeni wszyscy wrócili do swoich domów.

Czas na wysiłek

Czas na nagrodę

Czas na relaks!

 

Rozdanie Jasełkowych Nagród

Przedstawiciele pięknej jasełkowej prezentacji naszego przedszkola zostali zaproszeni na rozdanie nagród do Katolickiej Szkoły im. św Stanisława Kostki w Kielcach w dniu 15.02.2019r. Na tę okoliczność pojechali Gabrysia Jarek z mamą, Emilia Błońska z tatą oraz Pani Jolanta Błońska. Delegacja reprezentowała również nasze przedszkole, kiedy trzeba było odebrać nagrodę, a jest to piękna statuetka anioła, książka dla Gabrysi za jej ciekawą prezentację , gra edukacyjna oraz drobne upominki dla pozostałych dzieci.

Dziękujemy i gratulujemy

Gabrysia i Emilka oraz Pani Jola Błońska z nagrodami