SERCE ZA SERCE❤️❤️❤️❤️

SZLACHETNY GEST NIE ZAWSZE DUŻO KOSZTUJE, A SERCE NIEZWYKLE URADUJE!!!
To już III edycja tej inicjatywy,
sprawdzona, przynosząca rezultaty akcja polega na wypiekaniu pierniczków przez całą społeczność Przedszkola w Smykowie: dzieci, nauczycieli, opiekunów oraz rodziców. W następnym etapie zapakowane paczuszki z piernikami trafiają do wszystkich, którzy włączają się w pomoc, tj. zabieramy pierniczki w zamian wkładamy do pudła wybraną, potrzebną rzecz z listy wymienionych artykułów.
W tym roku organizowana pomoc trafi do 3 wytypowanych rodzin z terenu naszej Gminy Smyków, w których znajdują się chore dzieci. GOPS oraz Wójtowie naszej gminy włączają się również do tej akcji.
Zainteresowanych zapraszamy do Przedszkola w Smykowie.
Pamiętaj!- zabierz pierniczki!??
DZIEKUJEMY!
??????????